Navigatie_Rode_Hoed_alg
binnenkort
in De Rode Hoed
zoeken

| HOME | disclaimer
Programmadetails

07-12-2009

Dit programma is uitverkocht

Haags debat aan de gracht:
 
De toekomst van de media
 
De mediawereld is in roerige tijden beland. Kranten wisselen van eigenaar en zoeken naar manieren om geld te verdienen met hun informatie. Het versnipperde omroepbestel krijgt er weer nieuwe omroepen bij. Minister Plasterk wil geld uittrekken om de bedrijfsvoering van de pers gezond te maken. Maar van ingrijpen in de publieke omroep is hij geen voorstander.

Hoe ziet het toekomstig medialandschap eruit? Wat is daarin de rol van de overheid? En hoe kan kwaliteitsjournalistiek worden gewaarborgd?
 
Minister Ronald Plasterk (Media, PvdA) in debat met Birgit Donker (hoofdredacteur NRC Handelsblad), Henk Hagoort (voorzitter Nederlandse Publieke Omroep) en Arendo Joustra (hoofdredacteur Elsevier).
 
Gespreksleiding: Joost Oranje, chef politieke redactie van NRC Handelsblad.

De debatreeks `Haags debat aan de gracht` is mede mogelijk gemaakt door de Stichting Democratie en Media.

Organisatie: NRC-Handelsblad i.s.m. De Rode Hoed

Terug | Tell a friend

wetenschapscafe De Volkskrant op zondag in het kader van de Rode Hoed Laatste Nieuws  
         
 
Keizersgracht 102 | 1015CV Amsterdam | T. 020 - 638 56 06 | F. 020 - 625 44 52 | info@rodehoed.nl © De Rode Hoed